Utrecht – Bellevue | Valleigebouw fase 4
29 m2 - 159 m2 wonen
0 m2 - 0 m2 perceel
€ 265.000,- tot € 1.300.000,-
Kan ik dit huis betalen? Wat worden mijn maandlasten?Deel met je vrienden
Volledige omschrijving
Verkoop gestart! Bellevue fase 3 & 4
Het is zover: de verkoop van de allerlaatste 42 appartementen van Bellevue in Leidsche Rijn is gestart! Dit is jouw kans om een plek te bemachtigen in een groene woonomgeving, aan het kanaal net over de iconische ‘Gele brug’. Een locatie waar stijl en comfort moeiteloos samensmelten.
In fase 3 & 4 komen 12 appartementen in het Poortgebouw en 30 appartementen in het Valleigebouw beschikbaar. Beide gebouwen hebben een geheel eigen karakter — en juist dát maakt Bellevue zo aantrekkelijk.
Het Poortgebouw biedt appartementen met unieke plattegronden, die voortkomen uit de bijzondere gebouwvorm. Hier vind je appartementen met een uitgesproken signatuur, perfect voor wie iets écht bijzonders zoekt.
Het Valleigebouw daarentegen bevat appartementen met ruime, overzichtelijke indelingen en is licht, rustig en harmonieus opgezet. De royale en groene terrassen maken het woongenot compleet.
Kortom: er is écht wat te kiezen. Van uitgesproken en uniek tot ruim en elegant — Bellevue biedt voor elke woonstijl een passende mogelijkheid.
De bouw is al gestart, dus hier woon je straks gegarandeerd.
Bekijk alle details op de projectwebsite en schrijf je in! Bellevue-utrecht.nl
Heb je vragen over dit project?
Neem contact op met
Vestiging
Nieuwegein
Meer informatie over dit project of toekomstig nieuwbouw aanbod?
Onze nieuwbouw kanjers helpen je graag! Vertellen je meer over dit project én kunnen je informeren over vergelijkbare (toekomstige) projecten.
