Blauwkapelseweg 145
Blauwkapelseweg 145 – Foto 2
Blauwkapelseweg 145 – Foto
Blauwkapelseweg 145 – Foto 3
Blauwkapelseweg 145 – Foto 4
Blauwkapelseweg 145 – Foto 5
Blauwkapelseweg 145 – Foto 6
Blauwkapelseweg 145 – Foto 9
Blauwkapelseweg 145 – Foto 8
Blauwkapelseweg 145 – Foto 7
Blauwkapelseweg 145 – Foto 10
Blauwkapelseweg 145 – Foto 11
Blauwkapelseweg 145 – Foto 12
Blauwkapelseweg 145 – Foto 13
Blauwkapelseweg 145 – Foto 14
Blauwkapelseweg 145 – Foto 17
Blauwkapelseweg 145 – Foto 15
Blauwkapelseweg 145 – Foto 18
Blauwkapelseweg 145 – Foto 16
Blauwkapelseweg 145 – Foto 19
Blauwkapelseweg 145 – Foto 21
Blauwkapelseweg 145 – Foto 20
Blauwkapelseweg 145 – Foto 22
Blauwkapelseweg 145 – Foto 23
Blauwkapelseweg 145 – Foto 24
Blauwkapelseweg 145 – Foto 26
Blauwkapelseweg 145 – Foto 25
Blauwkapelseweg 145 – Foto 28
Blauwkapelseweg 145 – Foto 27
Blauwkapelseweg 145 – Foto 29
Blauwkapelseweg 145
Blauwkapelseweg 145 – Foto 2
Blauwkapelseweg 145 – Foto
Blauwkapelseweg 145 – Foto 3
Blauwkapelseweg 145 – Foto 4
Blauwkapelseweg 145 – Foto 5
Blauwkapelseweg 145 – Foto 6
Blauwkapelseweg 145 – Foto 9
Blauwkapelseweg 145 – Foto 8
Blauwkapelseweg 145 – Foto 7
Blauwkapelseweg 145 – Foto 10
Blauwkapelseweg 145 – Foto 11
Blauwkapelseweg 145 – Foto 12
Blauwkapelseweg 145 – Foto 13
Blauwkapelseweg 145 – Foto 14
Blauwkapelseweg 145 – Foto 17
Blauwkapelseweg 145 – Foto 15
Blauwkapelseweg 145 – Foto 18
Blauwkapelseweg 145 – Foto 16
Blauwkapelseweg 145 – Foto 19
Blauwkapelseweg 145 – Foto 21
Blauwkapelseweg 145 – Foto 20
Blauwkapelseweg 145 – Foto 22
Blauwkapelseweg 145 – Foto 23
Blauwkapelseweg 145 – Foto 24
Blauwkapelseweg 145 – Foto 26
Blauwkapelseweg 145 – Foto 25
Blauwkapelseweg 145 – Foto 28
Blauwkapelseweg 145 – Foto 27
Blauwkapelseweg 145 – Foto 29

Blauwkapelseweg 145

3572 KE, UTRECHT

140 m2 wonen

145 m2 perceel

8 kamers

€ 875.000,- k.k.

Kan ik dit huis betalen? Wat worden mijn maandlasten?

Deel met je vrienden

Volledige omschrijving

UNIEKE KANS! ROYALE JAREN ’30 WONING MET ENORME POTENTIE IN TUINWIJK-OOST!

Op zoek naar ruimte, karakter én de mogelijkheid om jouw nieuwe huis volledig naar eigen wens te realiseren? Dan is deze indrukwekkende jaren ’30 woning aan de Blauwkapelseweg 145 precies wat je zoekt.
Met maar liefst 140m² woonoppervlak, 6 slaapkamers, 2 balkons, een dakkapel voor en achter, karakteristieke erker, kelder én een zonnige tuin op het zuidoosten biedt deze woning een uitzonderlijke hoeveelheid ruimte en flexibiliteit. En als dat niet genoeg is heb je de mogelijkheid om de woning aan de achterkant uit te bouwen voor nog meer vierkante meters woongenot (met gemak naar 155 m²). Of je nu droomt van een royaal gezinshuis, een combinatie van wonen en werken of een slimme investering: hier liggen alle kansen open.

In 2025 is de woning geheel voorzien van HR++ beglazing en zijn alle kozijnen en het balkon geschilderd. Op andere punten dient het huis gemoderniseerd te worden en juist dat maakt dit object zo aantrekkelijk. Je creëert hier jouw ideale thuis, volledig afgestemd op jouw smaak en woonwensen, terwijl je profiteert van de charme, het formaat en de solide basis van een jaren ’30 woning.

De zonnige achtertuin op het zuidoosten is met een diepte van ruim 11 meter tot de berging een absoluut pluspunt. Hier geniet je vrijwel de hele dag van de zon, perfect voor lange zomeravonden, een groene stadstuin of een sfeervolle buitenruimte om te ontspannen.

TOPLOCATIE IN TUINWIJK-OOST
Gelegen in een van de meest geliefde wijken van Utrecht, op de grens met Wittevrouwen, woon je hier rustig en groen, terwijl alle voorzieningen zich op loop- en fietsafstand bevinden. Denk aan gezellige horeca, koffietentjes, winkels, scholen en het Griftpark. Bovendien is Utrecht Centraal snel bereikbaar en ben je binnen enkele minuten in de binnenstad of juist op de A27.

Kom binnen!
Achter de karakteristieke massieve houten voordeur stap je de hal binnen die gescheiden wordt door een deur in het voorportaal. Het voorste gedeelte bestaat uit de entree met meterkast en kapstok. In het achterste gedeelte is de trapopgang, het toilet, de deur naar de woonkamer en de kelder van 7,7m² met een stahoogte van 1,81m.
In de woonkamer zorgt de brede erker voor veel lichtinval en sfeer. De open keuken bevindt zich aan de achterkant van de woning en ook hier komt veel licht naar binnen door de grote raampartij. Via de keukendeur of de dubbele tuindeuren stap je in de ruim 11 meter diepe achtertuin met achterin een berging over de volle breedte. De achterom is toegankelijk via de berging. Genoeg ruimte en mogelijkheden om er een stads paradijsje van te maken!

De eerste verdieping biedt ruimte aan een badkamer, separaat toilet, een grote slaapkamer (12,9m²) met inbouwkast, wastafel en balkon, een werkkamer en een grote slaapkamer (13,5m²) met inbouwkast. Deze laatste 2 kamers hebben een deur naar het balkon aan de achterzijde.

Via de trap tussen de 2 slaapkamers kom je op de overloop van de tweede verdieping. De grote slaapkamer (15m²) aan de achterzijde heeft veel licht en ruimte door de brede dakkapel. De twee slaapkamers aan de voorzijde (waarvan 1 met een wastafel) hebben ieder een eigen opgang naar een vliering.

Deze woning staat klaar voor een nieuwe eigenaar die het geheel naar eigen wens gaat opfrissen en moderniseren. Wie weet ben jij dat wel!

Op de foto’s is te zien hoe de woning er nu uitziet. We hebben tevens enkele impressiefoto’s toegevoegd om een beeld te geven wat je zou kunnen doen met de begane grond en de tuin.

WAAROM DIT JOUW KANS IS:

Royale jaren ’30 woning met karakter
Maar liefst 6 slaapkamers
Kelder en extra bergruimte
2 balkons en 2 dakkapellen
Diepe en zonnige tuin op het zuidoosten
Volledig naar eigen smaak te moderniseren
Gelegen op een toplocatie

Kortom: een woning met karakter, ruimte en ongekende mogelijkheden op een plek waar vraag en aanbod zelden samenkomen.

Wacht niet te lang – plan vandaag nog een bezichtiging en laat je verrassen door de potentie!

Meer lezen Minder

Kenmerken

Status

Beschikbaar

Toegevoegd

15-04-2026

Vraagprijs

€ 875.000,- k.k.

Appartement vve bijdrage

€ 0,-

Woonoppervlakte

140 m2

Perceeloppervlakte

145 m2

Externe bergruimte

15 m2

Gebouwgebonden buitenruimte

8 m2

Overige inpandige ruimte

12 m2

Inhoud

514 m3

Aantal kamers

8

Aantal slaapkamers

6

WOZ Waarde

€ 985.000,-

WOZ Waarde peildatum

1 januari 2026

WOZ Waarde peildatum

1 januari 2026

Bouwvorm

Bestaande bouw

Energieklasse

C

Soort(en) verwarming

Cv Ketel

Soort(en) warm water

Cv Ketel

Alle kenmerken tonen Minder kenmerken tonen

Heb je vragen over deze woning?

Neem contact op met

Susan Mesu

Vestiging

Vleuten | De Meern | Leidsche Rijn

Wil je ook door ons geholpen worden? Doe onze gratis huiswaarde check!

Je hebt de keuze uit een online waardebepaling of de nauwkeurige waardebepaling. Beide zijn gratis. Uiteraard is het altijd mogelijk om na de online waardebepaling alsnog een afspraak te maken voor een nauwkeurige waardebepaling. Ga je voor een accurate en complete waardebepaling of voor snelheid en gemak?