Amaliastein 255
4133 JM, VIANEN
78 m2 wonen
123 m2 perceel
5 kamers
Deze woning is verkocht
Deel met je vrienden
Volledige omschrijving
Op zoek naar een instapklare woning in de populaire en kindvriendelijke woonwijk ”Amaliastein” te Vianen? Dan ben je op de Amaliastein 255 aan het juiste adres. De woning is keurig afgewerkt van binnen, de tuin is zeer netjes onderhouden en het perceel is 123 m² groot! Ben je nieuwsgierig geworden? Lees dan snel verder!
De locatie van de woning is op loopafstand van de Lek en de uiterwaarden waar je heerlijk kunt ontspannen. Of ga je liever naar het historische stadscentrum van Vianen? Geen probleem, want dit is heel goed te doen op de fiets. Deze frisse woonwijk biedt daarnaast nog vele speelgelegenheden. Met de auto forensen is praktisch. Er zijn meer dan voldoende parkeerplekken en de A2 en A27 zijn erg dichtbij. Vianen ligt ontzettend centraal in het land, dus dat betekent dat veel locaties goed bereikbaar zijn.
We nemen je graag mee door de woning…
Indeling;
Begane grond:
Via de voortuin betreden we de entree van de woning. De entree geeft toegang tot de hal, meterkast en net betegelde toilet met fonteintje. Vanuit de hal krijg je toegang tot de lichte woonkamer van ca. 30 m² groot. De woonkamer is gesitueerd aan de achterzijde van de woning en heeft twee openslaande deuren richting de achtertuin. De witte open keuken is geplaatst aan de voorzijde van de woning en voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals Siemens oven, afzuigkap, Siemens vaatwasmachine en 4 pits gaskookplaat. De begane grond is voorzien van een donkere laminaatvloer.
Tuin:
De diepe achtertuin (11,3 m) is gunstig gesitueerd op het noordwesten. Aan de achtergevel is zonnewering geplaatst, ideaal om een plek in de schaduw te creëren op een warme zomerdag. Bovendien is de tuin onderhoudsvriendelijk, zijn er verschillende plantenborders geplaatst en verschillende zitjes in de tuin gecreëerd. De tuin beschikt over een achterom en een houten schuur voorzien van elektra en is ca. 7 m² groot. Deze schuur is ideaal voor de berging van gereedschap, tuinkussens, fietsen etc.
Eerste verdieping:
We vervolgen onze weg naar de eerste verdieping. Vanuit de overloop heb je toegang tot de drie slaapkamers (ca. 14, 8 en 8 m² groot). De zeer strakke beige betegelde badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, wastafel met meubel, handdoekenradiator en toilet. De gehele eerste verdieping is voorzien van een laminaatvloer.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping, deze is voorzien van dakvenster. De zolderruimte is nog vrij in te delen; hier kun je bijvoorbeeld eenvoudig nog 1 of 2 (slaap-)kamers creëren. Het is tevens de plek voor het doen van de was en je vindt er de opstelplaats van de CV. De gehele zolderverdieping is voorzien van een laminaatvloer.
Bijzonderheden:
– Energielabel C;
– Diepe achtertuin gelegen op het noordwesten met buitenzonwering;
– Binnen enkele minuten ben je bij de uiterwaarde van de Lek;
– Houten schuur ca. 7 m² in de achtertuin + achterom;
– Nabij gelegen faciliteiten, zoals openbaar vervoer, snelweg A2 en A27;
– De tweede verdieping kan nog worden ingedeeld naar wens;
– Bouwjaar 1994;
– Dichtbij uitvalswegen A2 en A27;
– Oplevering in overleg.
– LET OP: DE WOONOPPERVLAKTE VAN DE ZOLDERVERDIEPING IS MEEGETELD IN DE TOTALE METERS, ECHTER DE ZOLDER IS EEN VOLWAARDIGE VERDIEPING VAN MEER DAN 2 METER HOOG EN EEN VASTE TRAP ALLEEN HET DAKRAAMPJE IS IETS TE KLEIN OM DE WOONOPPERVLAKTE TE LATEN MEETELLEN.
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen.
Kenmerken
Status |
Verkocht |
Toegevoegd |
29-09-2022 |
Vraagprijs |
€ 385.000,- k.k. |
Appartement vve bijdrage |
€ 0,- |
Woonoppervlakte |
78 m2 |
Perceeloppervlakte |
123 m2 |
Externe bergruimte |
7 m2 |
Gebouwgebonden buitenruimte |
0 m2 |
Overige inpandige ruimte |
23 m2 |
Inhoud |
342 m3 |
Aantal kamers |
5 |
Aantal slaapkamers |
4 |
Bouwvorm |
Bestaande bouw |
Energieklasse |
C |
CV ketel type |
Vaillant HR |
Soort(en) verwarming |
Cv Ketel |
CV ketel bouwjaar |
2007 |
CV ketel brandstof |
Gas |
CV ketel eigendom |
Eigendom |
Soort(en) warm water |
Cv Ketel |
Heb je vragen over deze woning?
Neem contact op met
Mirjam Groen RM RT
Vestiging
Vianen
Wil je ook door ons geholpen worden? Doe onze gratis huiswaarde check!
Je hebt de keuze uit een online waardebepaling of de nauwkeurige waardebepaling. Beide zijn gratis. Uiteraard is het altijd mogelijk om na de online waardebepaling alsnog een afspraak te maken voor een nauwkeurige waardebepaling. Ga je voor een accurate en complete waardebepaling of voor snelheid en gemak?